Porywając się na poszukiwania dogodnego fotelu do gabinetu często zastanawiamy się, od czego tak naprawdę zacząć. Przecież ma on nam służyć do wielogodzinnej pracy za biurkiem, a jednocześnie ma wypełniać wnętrze swoją oryginalnością i charakterem. Doskonałym połączeniem tych dwóch kwestii jest fotel typu Chester – przykład najwyższego komfortu i stylu.

Nowoczesność i klasyka

Nie od dziś wiadomo, że zaprojektowanie dobrego fotela jest dość dużym wyzwaniem, ponieważ proces ten, jak się okazuje obejmuje zaskakująco dużo elementów. Modny fotel, nie dość, że ma być elegancki i wygodny, to musi się jeszcze wyróżniać wielofunkcyjnością i niebanalnym wyglądem. Z drugiej strony – nie może zanadto skupiać na sobie uwagi użytkowników, powinien raczej stanowić tło spotkań, rozmów i wygody wypoczynku. Fotel Chester wyróżnia wysmukła linia, wyprofilowane i ergonomiczne oparcie, na końcu którego umiejscowiony jest tapicerowany nagłówek, a także szerokie siedzenie. Spektakularnego szyku dodają mu, bez wątpienia, zastosowane na siedzisku i oparciu ozdobne pikowania.

Budowa i mechanizmy

Wychodząc naprzeciw klientom, fotel ten jest osiągalny na rynku w kilku wariantach, mianowicie do wyboru mamy: obite tapicerką podłokietniki, podstawę z polerowanego aluminium lub stalową, regulowane, drewniane nakładki na podłokietniki i podstawę. Fotel wyposażony jest w mechanizm Epron Syncron, czyli mechanizm gwarantujący możliwość swobodnego kołysania się, zmniejszająca napięcia mięśni kręgosłupa, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1, możliwość zablokowania siedziska i oparcia w pięciu pozycjach oraz regulacje siły oporu oparcia. Ponadto posiada regulację wysokości fotela przy pomocy podnośnika pneumatycznego, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie fotela do swoich kryteriów. Co więcej, zawiera mechanizm Anti-shock, który zabezpiecza plecy przed uderzeniem oparcia po redukcji blokady.

Wykorzystanie

Fotel Chester to świetna inwestycja na lata, ponieważ jest niesamowicie wytrzymały ze względy na jakość materiałów, z których został stworzony. Ponadto posiada wiele atestów oraz gwarancje jakości. Doskonale odnajdzie się we wnętrzach urzędów, biurowców, sal konferencyjnych, archiwów, a przede wszystkim naszych gabinetów. Jeżeli więc chcemy mieć w posiadaniu wygodny, praktyczny, funkcjonalny i designerski mebel musimy postawić na najwyższą jakość. Fotel Chester to podstawa dobrze urządzonego biura lub gabinetu oraz synonim komfortu podnoszącego wydajność i jakość naszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *