Firma Kinnarps jest znana na całym świecie ze swoich produktów. To matka designu, innowacyjności i ergonomii, która wprowadziła na rynek nową serię foteli obrotowych. Fotel obrotowy Capella – produkt nowego rodzaju, który zachęca do dynamicznego siedzenia.

Dlaczego fotel jest wyjątkowy?

Sercem fotela jest jego innowacyjny mechanizm FreeMotion™. Ruch dobrze nam służy, nawet gdy siedzimy przy biurku. Fotel Capella stanowi wspaniałe rozwiązanie, sprzyja on aktywnemu siedzeniu dzięki swobodzie wykonywania niewielkich ruchów siedziska. siedząc na fotelu, nasze ciało nadal się porusza, dzięki czemu gwarantujemy sobie tzw. siedzenie aktywne. Siedząc na fotelu, balansujemy swoim ciałem. Fotele zostały wyposażone w najnowszy patent firmy Kinnarps, tzw. Free Float™, który sprawia, że siedzenie i oparcie fotela poruszają się niezależnie od siebie, dostosowując się do postawy i ruchów osoby siedzącej na fotelu. Nasze ciało pozostaje w ciągłym ruchu, co nie jest dla nas odczuwalne. Ruchy, które wykonujemy, są bardzo niewielkie. Dzięki temu siedzimy aktywnie, a fotel nie wydaje się być niestabilny. Capella został zaprojektowany zgodnie z przekonaniem, iż postawa siedząca wcale nie oznacza postawy prawie nieruchomej. Stąd też pomysł, by wykorzystać mechanizm, który w pewien sposób ‘wymusza’ na nas ruch. Komfort ma tutaj największe znaczenie. Zastosowane systemy regulacji ustawień fotela sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla środowisk pracy typu Activity-Based Working, gdzie z wyposażenia biura użytkuje wiele osób o różnych preferencjach.

Nowoczesny design

Fotel Capella został zaprojektowany przez Johana Larsvalla w szwedzkiej pracowni Idesign znajdującej się w Sztokholmie. Idesign to słynna marka w branży projektanckiej, szczególnie w projektach dla środowisk pracy. Siedzisko to miało od projektu być prostym, eleganckim fotelem, w którym dopracowany jest każdy najmniejszy detal. Dzięki temu pasuje on do każdego wnętrza – zarówno do biurowców, jak i własnego prywatnego gabinetu. Jest pełen szyku, ale i prostoty. Jest ono również wytrzymałe, dzięki temu posłuży użytkownikowi przez długie lata. Fotel znajduje się już w sprzedaży, w wielu różnych wersjach. Komponenty fotela oferowane są w opcji białej, polerowanej, lub czarnej.

Jeśli zatem jesteśmy miłośnikami zarówno elegancji, jak i mobilnej wygody ten fotel jest dla nas! Wykonując pracę, gdzie cały czas musimy po coś sięgać, co jest w zasięgu naszych rąk i zależy nam na prędkości wykonywanych zadań ten fotel jest wymarzony. To jest fotel do zadań specjalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *